Adres

4.Sanayi Sitesi B1-Blok No:27 Kayapınar Diyarbakır

E-Posta

baran.vartaaku@gmail.com

Telefon

0534.6290784

Varta Akü Teknolojileri,
EFB Gelişmiş Teknoloji

Varta Akü Teknolojileri

EFB Gelişmiş Teknoloji

Varta Baran Otomotiv

VARTA® otomotiv ve ticari araç uygulamaları için standart kurşun-asit akülerine kıyasla üstün bir güvenilirlik ve performans sağlayan gelişmiş sulu akü (EFB) ürünlerini sunmaktadır. Akülerimiz müşterilerimizin bireysel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak üzere Avrupa çapındaki tesislerde üretilmektedir.

Otomobiller için EFB teknolojisi

Image

EFB aküleri kısmen şarjlı durumlarda çalışan uygulamaları destekler ve AGM akülerinin derin çevrimleme özelliğini gerektirmez. Pozitif plaka yüzeyine eklenen poli polar ince bir bez bunu mümkün kılar. Bu, plakalardaki aktif maddelerin sağlamlaştırılmasına yardımcı olur ve böylece dayanıklılığı artar. Faydaları: Geleneksel akülerin kısmi şarj durumu ve derin çevrimleme performansının iki mislinden fazlası. Yüksek sayıda motor başlatma sayısı ve motorun normalden uzun kapalı kalma süresine destek. Geleneksel sulu akülere göre daha iyi şarj akseptansı. Motor içi bölmelerde ve sıcak iklimlerde kullanım için termal dayanıklılığın geliştirildiği mevcut tasarımlar. Rejeneratif frenleme teknolojisine sahip olmayan start-stop’lu araç teknolojileri ve zorlu sürüş programı ya da kullanımda olan donanımları nedeniyle normalin üzerinde güç gereksinimi olan araçlar için ideal. Ayıca, EFB ürünlerimiz yüksek marş gücü ve güvenilir performans sağlamak üzere PowerFrame® ızgara teknolojisiyle üretilmiştir.

Ticari araçlar için EFB teknolojisi

Image

enzersiz VARTA® Promotive EFB yüksek performanslı ticari araçlar için özel olarak tasarlanmış bir aküdür ve asit katmanlaşması ve titreşime karşı dayanıklılıkta son teknoloji ürünüdür. Yalnızca önceden Johnson Controls Power Solutions olan Clarios tarafından geliştirilmiş ve patenti alınmış bu ürün, piyasada karıştırma elemanları içeren tek üründür. EFB teknolojisi oldukça zorlu uygulamalarda güvenilir bir performans temin eder ve aracın arka kısmına montaj için idealdir. Faydaları: İçindeki benzersiz karıştırma elemanı asit katmanlaşmasını azaltır ve tüm derin deşarjlı uygulamalar için en uygun çözümdür. Sulu akülerde asidin karıştırılmasına yardımcı olmak için aracın atalet kuvvetlerini kullanan mekanik bir sistemdir. Sınıfının en iyisi sıcak eriyik ile üstün dahili sabitleme: Çok yüksek seviyede titreşim dayanıklılığı ve aracın arka kısmına mükemmel monte edilebilmesi üründen en iyi performansın alınabilmesini sağlar. Benzersiz Labirent Kapak tasarımı sıçratmaya karşı %100 koruma ve çok düşük su tüketimi sağlar. PowerFrame® teknolojisinin kullanılması, geliştirilmiş pozitif yapıştırma ve ızgaradan kütleye yapıştırma sayesinde yüksek çevrimleme kapasitesi sağlar. Pozitif plaka yüzeye eklenen poli polar ince bir polyester bez çevrim ömrü performansını sürdürülebilir bir şekilde iyileştirir. Garanti masraflarını minimuma indirir.

EFB Teknolojisi Özellikleri

Polyester bez plaka ile ayırıcı arasındaki ilave polyester bir elemandır. Polyester bez etkin maddeyi plakanın içinde yerinde tutar ve kütlenin erozyonunu engeller. Sonuç: gelişmiş derin çevrim rezistansı ve üstün şarj akseptansı. Yapıştırılmış polar, plakaların her zaman ve her koşulda düzgün bir şekilde kendi pozisyonlarını korumalarını temin eder.

Asit Sirkülasyonu (Karıştırma Elemanı) Asit sirkülatörü asidin tabakalaşmasını önler. Akünün içindeki asidin devamlı karıştırılması için aracın doğal hareketini kullanan bir yapım öğesidir. Asit yoğunluğu homojen seviyelerde kalarak, şarj akseptansını artırır ve genelde akünün ömrünü uzatır.

Varta Akü Teknolojileri

BİZE ULAŞIN

  • Varta Akü Fiyatları 150
  • Varta Akü Çeşitleri 131
  • Varta Akü Özellikleri 78
  • Varta Akü İletişim Baran Otomotiv 56
  • Varta Akü Yorumlar 98

Neden Varta Akü

Amaca Yönelik Yenilikler – VARTA® aküler, Start-Stop motorlar gibi yakıt tasarrufuna yönelik yeniliklerin ardındaki itici güçtür. %20'ye kadar daha az emisyonla üretilen bu aküler, aracınızın motorunu tekrar tekrar çalıştırırken yakıt tüketiminizi önemli ölçüde azaltabilirler.
Üstün bir Deneyim – Mükemmel bir değiştirme servisi deneyimi için aracınızı VARTA® ile çalışan bir servise götürün.
Güçlü Bir Geçmiş – VARTA® markasının 130 yılı aşkın bir geçmişi vardır. VARTA® aküleri, başlıca otomobil üreticileri tarafından fabrikada monte edilir ve dünya çapındaki sürücüler tarafından güvenle kullanılmaktadır.

İrtibat

Urfa Yolu 3.Sanayi Sitesi u\2 blok no:12 Kayapınar / Diyarbakır

0534.6290784

baran.vartaaku@gmail.com

Hızlı Bağlantılar

Popüler Bağlantılar

Haber Listesi

© http://www.diyarbakirvartaaku.com. Bu sitede yer alan görsel ve veriler https://www.tr.varta-automotive.com/tr-tr sitesinden alınmıştır. Designed by HTML Codex