Adres

4.Sanayi Sitesi B1-Blok No:27 Kayapınar Diyarbakır

E-Posta

baran.vartaaku@gmail.com

Telefon

0534.6290784

VARTA® Aküleri Ürün Yelpazemiz

Hobi Araçları için Aküler

Image
VARTA® Professional ürün serisi, elektrikli tekneler, yatlar ve motorlu tekneler gibi deniz araçlarının yanı sıra, her türlü karavan ve motorlu karavana güç sağlamak üzere tasarlanmıştır. Golf araçları ve benzer uygulamalarda olağanüstü performans ve güvenilirlik için hobi araçları akülerini tercih edin.
VARTA® Hobi aracı aküleri elektrikli tekneler, yatlar ve motorlu tekneler gibi deniz araçlarının yanı sıra, her türlü karavan ve motorlu karavana güç sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bu akülerle hem iç aydınlatma ve buzdolapları gibi gerekli donanım, hem de TV’ler gibi küçük lüksler için gerekli olan gücü sağlayabileceğinizden emin olabilirsiniz.
Professional Deep Cycle AGM

VARTA® Professional Deep Cycle AGM aküleri şoka karşı dirençli olduğundan, yüksek performanslı elektrikli tekneler, yatlar ve motorlu karavanlar için idealdir.

Varta Akü Baran Otomotiv
Professional Dual Purpose AGM

VARTA® Professional Dual Purpose AGM aküleri motoru başlatmak ve aksesuarlara ve elektronik cihazlara servis gücü sağlamak için güvenle kullanılabilir.

Varta Akü Baran Otomotiv
Professional Deep Cycle

VARTA® Professional Deep Cycle aküleri rakiplerine göre %40-50 daha fazla çevrime sahiptir ve genel akü ömrü sıralamasında en üstte yer alır.

Varta Akü Baran Otomotiv
Professional Dual Purpose

VARTA® Professional Dual Purpose aküleri minimum düzeyde kendi kendine deşarj olur, bunun için motorlu karavanlarda, karavanlarda ve teknelerde mevsimlik kullanım için idealdir.

Varta Akü Baran Otomotiv
Professional Starter

VARTA® Professional Starter aküleri dıştan veya içten takmalı motorları olan ufak tekneleri marş etmek için idealdir.

Varta Akü Baran Otomotiv

İrtibat

MERKEZ: 4.Sanayi Sitesi B1-Blok No:27
Şube: Urfa Yolu 3.Sanayi Sitesi u\2 blok no:12 Kayapınar Diyarbakır

0534.6290784

baran.vartaaku@gmail.com

Hızlı Bağlantılar

Popüler Bağlantılar

Haber Listesi

© http://www.diyarbakirvartaaku.com. Bu sitede yer alan görsel ve veriler https://www.tr.varta-automotive.com/tr-tr sitesinden alınmıştır. Designed by HTML Codex