Adres

4.Sanayi Sitesi B1-Blok No:27 Kayapınar Diyarbakır

E-Posta

baran.vartaaku@gmail.com

Telefon

0534.6290784

Varta Akü Teknolojileri, PowerFrame® ızgara Teknolojisi

Varta Akü Teknolojileri

PowerFrame® ızgara Teknolojisi

Varta Baran Otomotiv
Image

PowerFrame® ızgara teknolojisi

Sadece VARTA® ile patentli PowerFrame® ızgara teknolojisine sahip olursunuz. Bu teknoloji diğer ızgara tasarımlarına göre daha güçlü ve uzun ömürlüdür.

ÜSTÜN PERFORMANS

* GÜVEN: PowerFrame® ızgara teknolojisi, en sık yenilenmesi gereken araç bileşeni olan akünün* erken bir safhada arızalanmasına neden olan paslanmanın minimuma indirilmesi için tasarlanmıştır. *Öncü bir pazar araştırma şirketinin bulgusu.
* DAYANIKLI: PowerFrame® ızgara teknolojisi güvenilirdir ve uzun süreli bir dayanıklılığa sahiptir. Diğer ızgara modelleriyle kıyaslandığında, daha dayanıklı olmasını sağlayacak şekilde neredeyse üç* kat daha paslanmaya karşı dirençlidir. *Gerçek filo testlerinde diğer ızgara modelleriyle yapılan kıyaslamalara dayanır.
* PERFORMANS: PowerFrame® ızgara teknolojisi daha iyi bir bağlantı için %60’tan* daha fazla üstün elektrik akımı sağlayarak, ızgaranın tamamının kullanımı için optimize edilmiştir. *Gerçek filo testlerinde diğer ızgara modelleriyle yapılan kıyaslamalara dayanır.
* SORUMLU: PowerFrame® ızgara teknolojisinin üretim süreci çevre açısından sorumlu bir şekilde geliştirilmiştir, diğer üretim yöntemleriyle kıyaslandığında %20 daha az enerji tüketir ve %20 daha az sera gazı salınımına yol açar. Kısaca, uzun ömrü süresince olağanüstü bir performans sağlamak üzere üretilmiştir.

Varta Akü Teknolojileri

BİZE ULAŞIN

  • Varta Akü Fiyatları 150
  • Varta Akü Çeşitleri 131
  • Varta Akü Özellikleri 78
  • Varta Akü İletişim Baran Otomotiv 56
  • Varta Akü Yorumlar 98

Neden Varta Akü

Amaca Yönelik Yenilikler – VARTA® aküler, Start-Stop motorlar gibi yakıt tasarrufuna yönelik yeniliklerin ardındaki itici güçtür. %20'ye kadar daha az emisyonla üretilen bu aküler, aracınızın motorunu tekrar tekrar çalıştırırken yakıt tüketiminizi önemli ölçüde azaltabilirler.
Üstün bir Deneyim – Mükemmel bir değiştirme servisi deneyimi için aracınızı VARTA® ile çalışan bir servise götürün.
Güçlü Bir Geçmiş – VARTA® markasının 130 yılı aşkın bir geçmişi vardır. VARTA® aküleri, başlıca otomobil üreticileri tarafından fabrikada monte edilir ve dünya çapındaki sürücüler tarafından güvenle kullanılmaktadır.

İrtibat

Urfa Yolu 3.Sanayi Sitesi u\2 blok no:12 Kayapınar / Diyarbakır

0534.6290784

baran.vartaaku@gmail.com

Hızlı Bağlantılar

Popüler Bağlantılar

Haber Listesi

© http://www.diyarbakirvartaaku.com. Bu sitede yer alan görsel ve veriler https://www.tr.varta-automotive.com/tr-tr sitesinden alınmıştır. Designed by HTML Codex