Adres

4.Sanayi Sitesi B1-Blok No:27 Kayapınar Diyarbakır

E-Posta

baran.vartaaku@gmail.com

Telefon

0534.6290784

Varta Akü Teknolojileri,
Sulu Akü Teknolojisi

Varta Akü Teknolojileri

Sulu Akü Teknolojisi

Varta Baran Otomotiv
VARTA_aku_logo_diyarbakir_baran_otomotiv

VARTA® çok çeşitli araçları kapsayan geniş bir yelpazeye, tam bir sulu kurşun-asit akü portföyü sunmaktadır. Akülerin her biri, orijinal ekipman üreticisi ve satış sonrası hizmet sağlayan müşterilerden oluşan global müşteri tabanımızın özel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanmaktadır. Sulu kurşun-asit aküleri en sık kullanılan akü türüdür. Tüm iç kısımlar sülfürik asit içeren sıvı bir elektrolit ile kaplıdır. VARTA® sulu aküleri yalıtılmış bir yapıya sahip olduğundan sızıntı yapmazlar. Sulu VARTA® aküsünün detaylı kesiti

Sulu Otomotiv Aküleri

12-Voltluk sulu akülerimiz günümüz araçlarının elektrik taleplerini desteklemek üzere üretilmiştir ve en zorlu iklim koşullarında tekrar tekrar güvenilir bir şarj gücü sağlarlar. Sadece bize ait olan PowerFrame® ızgara teknolojisini kullanırlar.

Sulu Deniz Araçları Aküleri

Deniz araçlarına yönelik marş ve derin çevrimleme akülerinden tam bir portföy sunarak, müşterilerimizin daha fazla denizlerde kalmasını temin ederiz. Yüksek marş gücü sağlayan akülerden, standart ve gelişmiş derin-çevrim sulu akülere kadar her türlü müşteri ihtiyacına uygun, doğru deniz aracı akümüz mevcuttur. Geleneksel sulu akülerin tersine, VARTA® Professional Dual Purpose aküleri sıçratma yapmaz ve kısa süreler için 90° açılı eğilebilir.
Faydaları: Başlatma aküleri, ani motor başlatma gücü hamleleri sağlar. Derin-çevrim aküleri, motorları çalıştırır ve motor çalışmadığında aksesuarlara güç temin eder. Daha fazla çevrimleme kapasitesine sahip daha dayanıklı yapısı sayesinde derin-çevrim uygulamalarından daha iyi sonuçlar alınır.

Sulu Golf Arabası Aküleri

İster birden çok golf turu yaptıracak bir akü, isterse de makaslı kaldırma veya yer silme makinesi gibi sanayi uygulamalarına yönelik güvenilir bir enerji arayın, golf arabası akülerimiz ihtiyacınız olan derin çevrim performansını verecek şekilde üretilmiştir.
Faydaları: Akünün tekrarlanan çevrimleme stresine dayanıklılığını sağlayan yüksek yoğunluklu etkin madde ve özel geliştirilmiş ızgara alaşımı. Rahatça su ekleme için korumalı delikler Titreşime karşı dayanıklılık sağlayan ağır işe uygun plaka kayışları ve sıkıca oturmuş elemanlar.

Sulu Çim ve Bahçe Aküleri

Çim ve bahçe akülerimiz her seferinde güvenilir bir başlatma gücü sağlamak üzere tasarlanmıştır. Ürün özellikleri: Pratik, bakım gerektirmeyen tasarım. Kılıflı ayırıcılar plakaları korur, üstün bir marş kapasitesi sağlar ve dahili kısa devreyi önler.

Sulu Ağır İş Kamyonu Aküleri

Ticari ağır iş sınıfı akülerimiz üstün bir performans ve zorlu koşullarda daha fazla çevrimleme yapmak üzere üretilmiştir. PowerFrame® grid technology daha uzun bir ömür, korozyona karşı direnç ve %70’e kadar daha iyi bir elektrik akımı sağlar.
Ayrıca: Bakım gerektirmeyen delikler akü ömrünü uzatır ve korozyonu önler. Kurşun alaşım kayışlar ve tespitli bağlantılar titreşime karşı rezistansı artırır. Entegre katlanır kulplar taşımayı ve montajı kolaylaştırır. Güçlendirilmiş dip duvarlara sahip darbeye dayanıklı kasa dayanıklılığı temin eder. Sağlam ayırıcılar kısa devreleri önler.

Varta Akü Teknolojileri

BİZE ULAŞIN

  • Varta Akü Fiyatları 150
  • Varta Akü Çeşitleri 131
  • Varta Akü Özellikleri 78
  • Varta Akü İletişim Baran Otomotiv 56
  • Varta Akü Yorumlar 98

Neden Varta Akü

Amaca Yönelik Yenilikler – VARTA® aküler, Start-Stop motorlar gibi yakıt tasarrufuna yönelik yeniliklerin ardındaki itici güçtür. %20'ye kadar daha az emisyonla üretilen bu aküler, aracınızın motorunu tekrar tekrar çalıştırırken yakıt tüketiminizi önemli ölçüde azaltabilirler.
Üstün bir Deneyim – Mükemmel bir değiştirme servisi deneyimi için aracınızı VARTA® ile çalışan bir servise götürün.
Güçlü Bir Geçmiş – VARTA® markasının 130 yılı aşkın bir geçmişi vardır. VARTA® aküleri, başlıca otomobil üreticileri tarafından fabrikada monte edilir ve dünya çapındaki sürücüler tarafından güvenle kullanılmaktadır.

İrtibat

MERKEZ: 4.Sanayi Sitesi B1-Blok No:27
Şube: Urfa Yolu 3.Sanayi Sitesi u\2 blok no:12 Kayapınar Diyarbakır

0534.6290784

baran.vartaaku@gmail.com

Hızlı Bağlantılar

Popüler Bağlantılar

Haber Listesi

© http://www.diyarbakirvartaaku.com. Bu sitede yer alan görsel ve veriler https://www.tr.varta-automotive.com/tr-tr sitesinden alınmıştır. Designed by HTML Codex